pracaCzasem przychodzi ktoś i mówi do mnie: Zdaję sobie sprawę z tego, że każda praca jest stresującą, ale mam dziwne wrażenie, że stres w mojej pracy czasami przekracza granice ludzkiego pojęcia. Dziś się przekonałam, że niekiedy lepiej jest w ogóle nie odzywać się, aniżeli bronić swoich racji….

Kiedy słyszę coś takiego – już wiem, że w domu nie dzieje się najlepiej.Warto wtedy trochę odpuścić i wziąć odprężającą kąpiel;) Żeby trochę się zdystansować.

Ja na szczęście obowiązki zawodowe dnia dzisiejszego mam już za sobą, czekała mnie natomiast jeszcze wizyta fachowców z firmy SteelProfil, ponieważ zamawiałam blachy trapezowe. Na szczęście tutaj obyło się bez problemów. Wszystko szybko, sprawnie i w miłej atmosferze (polecam więc – SteelProfil Warszawa). Żeby się odprężyć postanowiłam zrobić sobie długą kąpiel i relaks. Świeczki zapachowe, kojąca muzyka, olejki i inne akcesoria, a trochę ich mam, bo jako maniaczka dodatków kosmetycznych i łazienkowych wyposażyłam się w całe pudło akcesoriów. W domu zrobiłam sobie domowe spa, a uprzednio udałam się jeszcze na zakupy, żeby przyrządzić coś na kolację dla siebie i męża;-P

Na razie jest 0 komentarzy - dołącz się do dyskusji i napisz swój »